Geen producten (0)

Star Wars notitieboek: Stormtrooper Death Star (A5) Limited Edition

€ 9,95 (inclusief btw 21%)
Op voorraad
Specificaties
EAN code 4043946259534
Omschrijving

Star Wars notitieboek: Stormtrooper Death Star (A5) Limited Edition

Mooie notebook voor liefhebbers van Star Wars. Stormtrooper en Death Star op de voorkant. Limited Edition notitieboek met ruitjespapier. Onderaan iedere pagina staat het symbool van The Empire afgebeeld met daarin het hoofd van een Stormtrooper. Het notitieboek is voorzien van een zwart lint, een zwart elastiek en een zwarte stoffen bandje om een pen in vast te houden. 

Afmetingen: A5 (21,5 x 15 cm)

Neem ook eens een kijkje in de speciale Star Wars Themashop van HuupHuup! Met de leukste producten van je favoriete Star Wars-personages zoals Han Solo, Darth Vader, R2-D2, Rey en Yoda.

 

 

Reacties
Facebook Twitter Googleplus Pinterest Linkedin